Podziękowania za udział w koncercie charytatywnym

włącz .

   08 lutego 2016 r. w Szkole Podstawowej w Łaszczowie odbył się Charytatywny Koncert na rzecz Pogorzelców- rodziny p. Wiśniewskich z miejscowości Steniatyn, gm. Łaszczów, którzy 14 stycznia 2016 r. w pożarze stracili dom.

Patronat  Honorowy nad koncertem objął Burmistrz Łaszczowa - p. Cezary Girgiel.

Dzięki obecności, ofiarności i życzliwości wielu ludzi dobrej woli, ogółem udało nam się zebrać kwotę 6043,67 zł (sześć tysięcy czterdzieści trzy złote, sześćdziesiąt siedem gr.) oraz czek od Banku Spółdzielczego w Łaszczowie na kwotę 5000,00 zł (pięć tysięcy złotych)

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że chociaż w ten sposób możemy pomóc p. Wiśniewskim.

Bardzo dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy uczestniczyli w Koncercie , przekazali fanty na aukcję oraz wszystkim ,którzy przekazali darowiznę na konto. Zakładom fryzjerskim, kosmetycznym za ofiarowanie bonów  i voucherów. Paniom z Kół Gospodyń za przygotowanie przepysznych ciast i przekąsek.

Serdeczne podziękowania kieruję też w stronę wykonawców, którzy całkowicie bezinteresownie przyjechali i zaśpiewali dla nas wszystkich.  A byli to :

Agata Buta, Ania Urbaniak, Ania Kostkiewicz, Waldek Kondraciuk, Lech Błazucki, Marlena Stangryciuk, Jarek Buczek, Krzysztof  Jasiuk, Mariusz Matera, Dariusz Tokarzewski.

Wiele serca i mocy w naszą akcję włożył p. Marian Lackowski - Kawaler Orderu Uśmiechu, który przyjechał do nas z Chełma. To dzięki Niemu aukcja przebiegła szybko i sprawnie w miłej i sympatycznej atmosferze.

Bardzo dziękujemy pracownikom GOK-u i Szkoły Podstawowej  za wszelką pomoc. Na ręce p. dyr. Leszka Trześniowskiego kieruję podziękowania za czuwanie nad dźwiękiem, światłem i techniczną całością.

Wielką pomoc okazali wolontariusze w osobach uczniów  z Liceum Ogólnokształcącego w Łaszczowie-wielkie dzięki!

Jak widzimy, wiele, wiele ludzi zaangażowało się w zorganizowanie tej Akcji. Wszystkim w imieniu swoim własnym jak też rodziny p. Wiśniewskich  serdecznie   DZIĘKUJEMY!!!!!

 

Wszelką pomoc finansową na rzecz odbudowy domu dla rodziny Wiśniewskich można kierować na  nr konta  Stowarzyszenia „AKTYWNI” w Przewodowie z dopiskiem  „darowizna na rzecz pogorzelców”

Nr konta: BGŻ O/Hrubieszów    93 2030 0045 1110 0000 0195 8510

 

Z upoważnienia organizatorów

A. Środa  -  Stowarzyszenie „AKTYWNI” w Przewodowie