Apel o pomoc sąsiedzką

APEL

Burmistrz Łaszczowa apeluje o pomoc sąsiedzką. Osoby, które nie mają możliwości pozyskania  niezbędnego wsparcia z otoczenia, proszone są o kontakt telefoniczny z Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Drodzy mieszkańcy, każdy z Nas w swoim najbliższym otoczeniu ma osoby w podeszłym wieku, niepełnosprawne i samotne, które potrzebują Naszej pomocy – w zrobieniu zakupów i wykupieniu leków. To właśnie dla tej grupy koronawirus COVID-19 stanowi największe zagrożenie.

Takie drobne gesty są dziś na wagę zdrowia, a nawet życia.

NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI !

Pomagając pamiętajmy o zachowaniu środków ostrożności.

Jednocześnie informuję, że  Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaszczowie świadczy pomoc wszystkim osobom potrzebującym na bieżąco. Osoby, które nie mają możliwości pozyskania niezbędnego wsparcia z otoczenia, proszone są o kontakt telefoniczny:

Urząd Miejski w Łaszczowie
Tel.  84 6611505
        84 6611534
        84 6611508

Ośrodek Pomocy Społecznej
Tel.  84 6275346

Przypominamy również o zmienionej formie porad świadczonej przez Ośrodek Zdrowia w Łaszczowie. Mając na celu bezpieczeństwo nas wszystkich prosimy o zgłaszanie swoich problemów do rejestracji telefonicznie.

Tel. 84/66-11-025

PRZYCHODNIA „VIVENTE”
Małgorzata Stokowska-Wojda,
Tel. 84/ 66-11-509
NZOZ – Stanisława Byś

 Wiele spraw da się załatwić za pomocą teleporady, bez Państwa obecności w przychodni (powtórzenie leków, skorygowanie leczenia nadciśnienia czy cukrzycy).

PAMIĘTAJMY O SOBIE NAWZAJEM !