W zdrowym ciele zdrowy duch

Zajęcia sportowo-ruchowe, spotkania ze specjalistami od zdrowego stylu życia i wyjazd integracyjny. Takie propozycje dla mieszkańców gminy Łaszczów w wieku co najmniej 40 lat mają grupa nieformalna „Feniks Plus” i Stowarzyszenie „Feniks”. Na pierwsze spotkanie zapraszają we wtorek 9 lipca do miejscowego ośrodka kultury.

– Bezpłatne zajęcia fitness będą się odbywać w kolejne wtorki do końca września. Nie ograniczamy liczby uczestników, a zainteresowanych zapraszamy 9 lipca na 18.00, gdy przedstawimy szczegóły – zapowiada pomysłodawczyni projektu i prezes Stowarzyszenia „Feniks” w Łaszczowie Krystyna Niedużak.

W planach na sierpień są spotkania na temat zdrowego trybu życia z dietetykiem, lekarzem i fizjoterapeutą oraz wyjazd integracyjny do Przemyśla i arboretum w Bolestraszycach, gdzie znajduje się kolekcja różnych gatunków drzew i krzewów.

Dodatkowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod numerem: 668 836 843.

Wszystkie pomysły w ramach projektu „Działania związane z korelacją międzypokoleniową – w zdrowym ciele zdrowy duch” mają być zrealizowane do końca września, a większość pieniędzy na ten cel będzie pochodzić z projektu „Aktywne Lubelskie Lokalnie”.