Ważne zmiany dotyczące funkcjonowania przychodni „Vivente” w Łaszczowie

Poniżej, na prośbę Pani doktor Małgorzaty Stokowskiej-Wojdy przedstawiamy ważne informację dotyczące funkcjonowania przychodni „Vivente” w Łaszczowie w najbliższych dniach:

 

„Szanowni Pacjenci,

W związku z trudną sytuacją w przychodni z powodu zakażenia COVID-19 porady będą udzielane wyłącznie telefonicznie. Dzisiaj będzie to możliwe od godziny 12.00. Prosimy o ograniczenie spraw do pilnych ( np. skierowanie do okulisty lub dermatologa może zostać wystawione później). W tym tygodniu odwołujemy bilanse dzieci i szczepienia.

W sprawach pilnych przed godziną 12.00 dzisiaj, lub w sprawach bezwzględnie wymagających wizyty pacjenta w przychodni wsparcia udzieli Ośrodek Cukrownia Wożuczyn:

Tel 84/6632130

662 549 552

Małgorzata Stokowska-Wojda”

 

„Szanowni Pacjenci,

Biały fartuch nie chroni przed wirusem. W związku z zachorowaniem na COVID-19 wśród personelu przychodni VIVENTE musimy czasowo zmienić tryb przyjmowania pacjentów.

DO 07 LUTEGO PRACUJEMY WYŁĄCZNIE W SYSTEMIE TELEPORAD!

Nie będziemy mogli przyjmować chorych w przychodni. Jesteśmy zmuszeni odwołać pobrania badań laboratoryjnych z najbliższego tygodnia. Nie będziemy też wykonywać szczepień przeciwko COVID-19.

Jeżeli nic złego się nie wydarzy, 08 lutego (poniedziałek) wrócimy do normalnej pracy. Bardzo prosimy o cierpliwość.

Kontakt telefoniczny pod numerami telefonów:

84/ 66-11-025

508 007 362

Małgorzata Stokowska-Wojda”