Kasa nieczynna do odwołania. Praca urzędu ograniczona do 25 marca

Szanowni Państwo,

z uwagi na ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników urzędu, od 13 do 25 marca br., Urząd Miejski w Łaszczowie będzie pracował w ograniczonym zakresie (Kasa będzie nieczynna do odwołania). Mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy telefonicznie, drogą mailową lub za pośrednictwem platformy ePUAP. Wszelkie płatności prosimy dokonywać drogą elektroniczną, na wskazany na blankietach rachunek bankowy.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z płatnościami lub innymi sprawami urzędowymi proszę o kontaktowanie się z pracownikami urzędu pod numerami telefonów:

84 6611505
84 6611534
84 6611508

Referat Gospodarki Komunalnej:
84 6611518

Ośrodek Pomocy Społecznej
84 6275346

W sprawach pilnych proszę kontaktować się poprzez domofon zamontowany przy wejściu do budynku Urzędu Miejskiego w Łaszczowie (po uprzednim umówieniu się z pracownikiem Urzędu) celem ustalenia sposobu postępowania i załatwienia poszczególnych spraw.

Pragnę poinformować, iż zaistniała sytuacja nie wpłynie na sposób i terminowość załatwiania spraw, zaś z naszej strony będziemy dokładać wszelkiej staranności w zminimalizowaniu występujących utrudnień.

 

Dziękuję za wyrozumiałość
Aleksandra Pietrasz
Burmistrz Łaszczowa